ASPI-6045T-1R2N-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-1R2N-T
JLCPCB Part #
C3223437
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2uH 13mΩ 5.4A 8.35A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS