ASPI-6045T-180M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-180M-T
JLCPCB Part #
C3220892
Package
SMD,6x6mm
Description
1.85A 105mΩ 18uH 2.2A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS