ASPI-6045T-151M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-151M-T
JLCPCB Part #
C3224185
Package
SMD,6x6mm
Description
150uH 700mA 754mΩ 800mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS