ASPI-6045T-102M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-6045T-102M-T
JLCPCB Part #
C5590026
Package
SMD,6x6mm
Description
1mH 300mA 300mA 5.85Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS