ASPI-6045S-560M-T
MFR.Part #
ASPI-6045S-560M-T
JLCPCB Part #
C187461
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 1.3A 221mΩ 56uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS