ASPI-6045S-220M-T
MFR.Part #
ASPI-6045S-220M-T
JLCPCB Part #
C187454
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2.05A 22uH 89mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS