ASPI-5040S-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-5040S-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3221807
Package
2020
Description
2.3A 2.6A 59mΩ 6.8uH ±20% 2020 Power Inductors ROHS