ASPI-5040S-2R2N-T
MFR.Part #
ASPI-5040S-2R2N-T
JLCPCB Part #
C3222838
Package
2020
Description
2.2uH 26mΩ 3.5A 4.6A ±30% 2020 Power Inductors ROHS