ASPI-5040S-100M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-5040S-100M-T
JLCPCB Part #
C3223032
Package
2020
Description
10uH 2.1A 2.3A 67mΩ ±20% 2020 Power Inductors ROHS