ASPI-4030S-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-3R3M-T
JLCPCB Part #
C2050508
Package
SMD,4x4mm
Description
2.4A 3.3A 3.3uH 40mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS