ASPI-4030S-100M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-100M-T
JLCPCB Part #
C2050513
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 1.95A 100mΩ 10uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS