ASPI-4020S-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-8R2M-T
JLCPCB Part #
C2049844
Package
SMD,4x4mm
Description
1.04A 1.75A 125mΩ 8.2uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS