ASPI-4020S-7R5M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-7R5M-T
JLCPCB Part #
C2049846
Package
SMD,4x4mm
Description
1.08A 1.85A 115mΩ 7.5uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS