ASPI-4020S-750M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-750M-T
JLCPCB Part #
C2049859
Package
SMD,4x4mm
Description
1.16Ω 350mA 700mA 75uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS