ASPI-4020S-680M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-680M-T
JLCPCB Part #
C1333592
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06Ω 360mA 610mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS