ASPI-4020S-3R6M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-3R6M-T
JLCPCB Part #
C1333583
Package
SMD,4x4mm
Description
1.54A 2.8A 3.6uH 55mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS