ASPI-4020S-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-4020S-3R3M-T
JLCPCB Part #
C2046372
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 3.2A 3.3uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS