ASPI-4020HI-6R8M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-4020HI-6R8M-T
JLCPCB Part #
C1334077
Package
SMD,4.2x4.4mm
Description
175mΩ 2.4A 2.5A 6.8uH ±20% SMD,4.2x4.4mm Power Inductors ROHS