ASPI-4020HI-4R7M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-4020HI-4R7M-T
JLCPCB Part #
C1330974
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
105mΩ 2.8A 3A 4.7uH ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS