ASPI-4020HI-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-4020HI-3R3M-T
JLCPCB Part #
C2044941
Package
SMD,4.2x4.4mm
Description
2.5A 3.3uH 4A 87mΩ ±20% SMD,4.2x4.4mm Power Inductors ROHS