ASPI-3012S-3R9N-T
MFR.Part #
ASPI-3012S-3R9N-T
JLCPCB Part #
C2044642
Package
SMD,3x3mm
Description
145mΩ 1A 3.9uH ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS