ASPI-2515-6R8M-T2
MFR.Part #
ASPI-2515-6R8M-T2
JLCPCB Part #
C2042732
Package
1008
Description
295mΩ 6.8uH 900mA 950mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS