ASPI-2515-4R7M-T2
MFR.Part #
ASPI-2515-4R7M-T2
JLCPCB Part #
C2042726
Package
1008
Description
1.15A 1.1A 206mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS