ASPI-2512-3R3M-T2
MFR.Part #
ASPI-2512-3R3M-T2
JLCPCB Part #
C2052027
Package
1008
Description
1.25A 227mΩ 3.3uH 980mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS