ASPI-2512-1R0N-T2
MFR.Part #
ASPI-2512-1R0N-T2
JLCPCB Part #
C2044538
Package
1008
Description
1.7A 1uH 2.2A 73mΩ ±30% 1008 Power Inductors ROHS