ASPI-2012-330M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-2012-330M-T
JLCPCB Part #
C2044414
Package
SMD,2x2mm
Description
2.16Ω 300mA 33uH 350mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS