ASPI-1306T-750M-T
MFR.Part #
ASPI-1306T-750M-T
JLCPCB Part #
C187414
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
152mΩ 2.3A 3A 75uH ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS