ASPI-1306T-331M-T
MFR.Part #
ASPI-1306T-331M-T
JLCPCB Part #
C187418
Package
SMD,15.2x18.5mm
Description
1.9A 1A 330uH 560mΩ ±20% SMD,15.2x18.5mm Power Inductors ROHS