ASPI-1306S-471M-T
MFR.Part #
ASPI-1306S-471M-T
JLCPCB Part #
C1332068
Package
SMD,15.2x18.5mm
Description
1.1MHz 470uH 730mA 900mA ±20% SMD,15.2x18.5mm Inductors (SMD) ROHS