ASPI-1306S-101M-T
MFR.Part #
ASPI-1306S-101M-T
JLCPCB Part #
C1332057
Package
SMD,15.2x18.5mm
Description
1.7A 100uH 2.4A 2.4MHz ±20% SMD,15.2x18.5mm Inductors (SMD) ROHS