ASPI-1306S-100M-T
MFR.Part #
ASPI-1306S-100M-T
JLCPCB Part #
C1332053
Package
SMD,15.2x18.5mm
Description
10uH 3.9A 8A 8MHz ±20% SMD,15.2x18.5mm Inductors (SMD) ROHS