ASPI-104S-121M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-104S-121M-T
JLCPCB Part #
C187352
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.08A 1.2A 120uH 350mΩ ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS