ASPI-0705-271K-T
MFR.Part #
ASPI-0705-271K-T
JLCPCB Part #
C2044739
Package
SMD,7x7.8mm
Description
1.11Ω 270uH 420mA ±10% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS