ASPI-0704S-561M-T
MFR.Part #
ASPI-0704S-561M-T
JLCPCB Part #
C2045153
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
230mA 3.62Ω 560uH ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS