ASPI-0628-3R9M-T1
MFR.Part #
ASPI-0628-3R9M-T1
JLCPCB Part #
C5570229
Package
0628
Description
2.7A 3.9uH 31mΩ 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% 0628 Power Inductors ROHS