ASPI-0503H-470K-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-470K-T
JLCPCB Part #
C7217563
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
430mΩ 47uH 900mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS