ASPI-0503H-270K-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-270K-T
JLCPCB Part #
C2049566
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
1.4A 240mΩ 27uH ±10% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS