ASPI-0503H-120M-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-120M-T
JLCPCB Part #
C2044916
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
1.75A 12uH 130mΩ ±20% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS