ASPI-0428S-6R8N-T
MFR.Part #
ASPI-0428S-6R8N-T
JLCPCB Part #
C3221798
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.12A 108.9mΩ 6.8uH ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS