ASPI-0428S-5R6N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-0428S-5R6N-T
JLCPCB Part #
C3221291
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.17A 100.9mΩ 5.6uH ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS