ASPI-0428S-221M-T
MFR.Part #
ASPI-0428S-221M-T
JLCPCB Part #
C3224547
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
210mA 220uH 2Ω ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS