ASPI-0428S-1R0N-T
MFR.Part #
ASPI-0428S-1R0N-T
JLCPCB Part #
C3223190
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1uH 2.7A 26mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS