ASPI-0425-4R7M-T3
MFR.Part #
ASPI-0425-4R7M-T3
JLCPCB Part #
C3224263
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 1.4A 4.7uH 40mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS