ASPI-0425-3R3M-T3
MFR.Part #
ASPI-0425-3R3M-T3
JLCPCB Part #
C3223357
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 1.6A 3.3uH 30mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS