ASPI-0425-221M-T3
MFR.Part #
ASPI-0425-221M-T3
JLCPCB Part #
C2043197
Package
SMD,4x4mm
Description
2.76Ω 200mA 200mA 220uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS