ASPI-0418FS-3R3M-T3
MFR.Part #
ASPI-0418FS-3R3M-T3
JLCPCB Part #
C6466427
Package
SMD,4x4mm
Description
2.3A 2A 3.3uH 66mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS