ASPI-0410FS-3R3M-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-3R3M-T
JLCPCB Part #
C3221247
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 180mΩ 3.3uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS