ASPI-0410FS-2R2N-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-2R2N-T
JLCPCB Part #
C2047773
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15A 150mΩ 2.2uH ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS