ASPI-0410FS-1R0N-T
MFR.Part #
ASPI-0410FS-1R0N-T
JLCPCB Part #
C2047755
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8A 100mΩ 1uH ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS