ASPI-0403S-220M-T
MFR.Part #
ASPI-0403S-220M-T
JLCPCB Part #
C2046604
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
110mΩ 22uH 700mA ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS